All-around makkerpar søges udlægger arbejde. Er det jer?
MERE END BARE ET ARBEJDE PÅ EN TANK!
Har du lyst til at blive en del af et godt team med engagerede kolleger? Er du uddannet elektriker, og er du i stand til at arbejde selvstændigt? Vil du være en del af en spændende virksomhed i vækst, der leverer alt indenfor installationer, hårde hvidevare, varmepumper mm?
https://jtworks.vincere.io/careers/job/33493/lang=en
Vil du være med til at sikre de bedst mulige forhold for vores styrkebidrag rundt omkring i verden? Er du omstillingsparat og fleksibel samtidig med at du er en holdspiller?
Motiveres du af muligheden for at støtte kampenheder under taktisk indsættelse og bane vejen for at andre soldater kan bevæge sig sikkert i områder med, UXO, IED’er og andre farlige eksplosiver.
Vi søger en servicemindet og imødekommende kompagnihjælper der har lyst til at arbejde med specialister der støtter politiet, ammunitionsryddere og andre militære enheder på opgaver i indland og udland?
– Sundhedscenter Skive
For et firma i Skive søger vi en IT Finans Controller til deres dynamiske og hurtigt voksende IT-virksomhed. Som IT Finans Controller vil du komme til at spille en central rolle i deres finansielle strategi og bidrage til at sikre en sund økonomisk drift af organisationen. Du vil være ansvarlig for at understøtte den finansielle styring af IT-projekter, optimere omkostningsstyring og sikre overholdelse...
Interesserer du dig for forvaltningsmæssig administration af personale og er du god til at opbygge relationer og investere i et styrket tværgående samarbejde?
Handicappet kvinde søger personlig hjælper til weekend vagter. Hun bor i egen handicapvenlig bolig sammen med sin søn som bor hos hende hver anden uge.
Vil du være med til at sætte retningen for styrkegenerering og -indsættelse af Ingeniørregimentets enheder, samt udvide dit netværk ved Ingeniørregimentet og Hærkommandoen, så vil stillingen som chef for S3/5 være noget for dig.
Vi tror, at du går med ønsket om at være med til at sætte retningen for planlægning og indsættelse af Ingeniørregimentets enheder og samtidig have mulighed for at udvikle dine kompetencer.
Har du en administrativ baggrund og interesse i at arbejde med personaleadministration, og er du struktureret, selvstændig og ansvarsbevidst med gode kommunikative evner?
Har du mod på at gennemføre CBRN-opklaring og i et skarpt miljø, og kunne du samtidig tænke dig et virke med mange udfordrende aspekter?