3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Skive. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Skive er der to spændende boliger, der netop er kommet på markedet. Den første er en villa på Petravej 100, som tilbyder en rummelig bolig på 194 kvadratmeter.
Huset rummer 5 værelser og er beliggende på en generøs grund på 853 kvadratmeter. Med en månedlig ejerudgift på 2.105 DKK er prisen sat til 2.245.000 DKK.
En anden tilgængelig bolig er villaen på Fyrrevænget 48, som er lidt mindre, men med flere rum. Her får man nemlig 161 kvadratmeter fordelt på 6 værelser.
Villaen ligger på en grund på 702 kvadratmeter og er prissat til 1.650.000 DKK. Denne bolig giver mulighed for mere plads for pengene i forhold til antallet af værelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.